Kategorie
Blog

Los Wege – od dzisiaj na WordPress

Decyzja o przeniesieniu bloga z Bloggera na WordPress była niczym decyzja o przeprowadzce do innego mieszkania – wiadomo, nikt nie lubi się pakować ani chaosu, który temu towarzyszy, ale zazwyczaj są to zmiany na lepsze. Kiedy już się ogarniemy w nowym miejscu, uporządkujemy wszystkie rzeczy, dostrzegamy plusy nowej sytuacji. Tak samo jest z przeniesieniem bloga na inną platformę – w tym wypadku z Bloggera na WordPress – początkowo przyprawiające o zawrót głowy nieznane funkcje, wtyczki po jakimś czasie stają się coraz bardziej oswojone i dziwimy się, czemu nie znaliśmy ich wcześniej? W tym miejscu od razu muszę dodać, że jako zupełne beztalencie techniczne całą operację związaną z przeniesieniem bloga powierzyłam swojemu chłopakowi – w końcu coś mi się należy za gotowanie tych obiadków 🙂

Los Wege to młody blog na którym (jeszcze :)) nie ma setek przepisów, ale prowadzenie go sprawia mi dużo, dużo radości. Do tej pory nie opublikowałam zbyt wielu przepisów i mam nadzieję szybko to zmienić, a przeniesienie na nową platformę dodatkowo motywuje mnie do pracy, bo przecież jest jeszcze tyle do nauki!

Oprócz większych zdjęć i bardziej przyjaznej dla oka czcionki, wkrótce pojawią się nowe usługi – między innymi możliwość subskrypcji, dzięki czemu wiadomość o nowym przepisie pojawi się w Waszej skrzynce e-mailowej.

Mam nadzieję, że nowy wygląd bloga przypadnie Wam do gustu. Jeśli macie jakieś pytania, uwagi proszę podzielcie się w komentarzach.

Pozdrawiam,

Gosia